Студенти та учасники Школи лідерства Луганського НАУ на цьому тижні взяли участь у UGEN Challenge Agro

Програма була доволі цікавою, мега корисною та насиченою. Лекторами виступили провідні фахівці аграрної сфери. Здобувачів освіти ознайомили з усіма must have навичками (hard skills та soft skills) успішних аграріїв сьогодення. Це наочно підтверджують і теми вебінарів: «Виробництво, що відповідає вимогам часу – нові технології та можливості», «Розвиток soft skills студентів агросфери», «Особливості ІТ в агросфері».
Усі учасники отримали сертифікати, а головне корисні знання та знайомства з представниками провідних компаній агробізнесу України🇺🇦, а значить наблизилися до професії своєї мрії, що приносить задоволення та фінансовий добробут. Усі контактні данні є в Студентській раді ЛНАУ. Звертайтеся!

До того ж студентські лідери, скориставшись цією можливістю, розпочали плідну співпрацю з організаторами UGEN Challange Agro, що відкриває нові можливості для кожного з вас. Не залишайтесь байдужими до власного майбутнього! Будьте активними! Не втрачайте жодної можливості!

[Best_Wordpress_Gallery id=”22″ gal_title=”chell agro”]
Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори