Студентство ЛНАУ долучається до проектів розвитку інфраструктури міст

Чи достатньо Харків зручний і комфортний? Чи можна його назвати містом дружнім до людини? Що треба змінити, щоб отримати ствердні відповіді? Саме це на днях з’ясовували студенти будівельного факультету Луганського національного аграрного університету: Алдакімов Сергій, Поклад Владислав, Розсильний Микола, Харьковський Олександр.

23 вересня 2017 р. у Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М. Бекетова відбулася презентація: «Гендерна політика великого міста». У рамках цього проекту буде проведено цикл семінарів-тренінгів: «Місто доступне для кожного. Безпека. Доступність. Мобільність. Комфорт».

На цій зустрічі зі своїми гендерно-сенситивними інфраструктурними доробками виступили:

  • Чічіна Ольга – депутатка Харківської міської Ради, радниця міського голови з питань гендерної політики, к.е.н., доц.;
  • Бібік Наталя – директорка Гендерного центру ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, к.е.н., доц.;
  • Сичов Валерій – заступник начальника Управління у справах сім’ї та молоді Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради;
  • Фесенко Галина – координаторка проектів Гендерного центру ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, к.філос.н., доц.;
  • Стрельнік Олена – координаторка проекту «Полтава очима жінок», к.соц.н., доц.

Слід зазначити, що на будівельному факультеті ЛНАУ активно й успішно досліджують цю тему під керівництвом доцента кафедри будівництва та архітектури, к.т.н., доц. Фесенко Т.Г.

Зокрема у минулому році було відзначено ІІІ місцем науково-дослідну роботу наших студентів: «Гендер та інвалідність» в контексті архітектурно-планувального моніторингу дитячих майданчиків».

Участь у цьому заході можна вважати черговим кроком до підготовки наукових робіт на ХІ Регіональний науковий конкурс молодих вчених: «Гендерна політика очима української молоді».

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори