Студентсько-викладацький колектив університету щиро вітає ректора!

Сьогодні День народження святкує в.о. ректора Луганського національного аграрного університету Микола Володимирович Брагінець!

Шановний Миколо Володимировичу! Студентсько-викладацький колектив університету щиро вітає Вас із Днем народження. Від усієї душі бажаємо здоров’я, витримки, моральних і фізичних сил. Ваша щоденна праця – це значний внесок у збереження й збагачення науково-педагогічного потенціалу ВНЗ-вигнанця. Саме завдяки Вашому рішенню університет знайшов джерело для існування в нових умовах за тяжких обставин. Тож зичимо Вам подальших успіхів та невичерпної енергії, щоб зміцнений, змінений, потужний університет дочекався бажаної миті повернення.

Хай по життю Вам зустрічаються лише приязні люди, ладні підтримати, допомогти, дати слушні поради! Нехай шлях до мети буде легким! Нехай нездійсненні мрії здійснюються!

Щастя, поваги, любові, здоров’я на многії літа! Миру!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори