Студентські можливості в ЛНАУ

1) Розвиток додаткових компетенцій здобувачів освіти (soft skills, самоосвіти, самоаналізу, тайм-менеджменту, лідерського потенціалу, правових, громадянських, партисипативних, економічних, екологічних та комунікативних компетенцій):

 • Гайд: Студентські можливості у ЛНАУ
 • Школа лідерства
  Створімо успішну, амбітну, потужну Лідерську історію ЛНАУ разом!Увага студенти! В університеті з вересня розпочалися заняття в Школі лідерства. Якщо раптом у когось ще виникає питання: «Школа лідерства: про що це?» Пояснимо, тут набувають навички ХІХ ст, які будуть корисними не лише для професійного зростання, а є просто необхідними в житті кожної сучасної людини. Успішна комунікація, злагоджена командна робота, ефективний тайм-менеджмент, мистецтво самоосвіти – хіба не є головними чинниками професійного та особистісного успіху?

  Модератором школи є енергійна Світлана Володимирівна Цвяткова. Перше заняття пройшло, команда майбутніх лідерів сформована, але у вас є ще шанс приєднатися до авангарду. Створімо успішну, амбітну, потужну Лідерську історію ЛНАУ разом! Долучаймося!

  За детальною інформацією звертаймося до Центру патріотичного та культурно-естетичного розвитку студентів  або до Студентської ради університету.  

  ПЛАН РОБОТИ ШКОЛИ ЛІДЕРСТВА

  1) Презентація Школи лідерства
  2) Презентація Школи лідерства – Лідер та лідерство, молодіжне лідерство, філософія лідерства
  3) Презентація Школи лідерства – Лідерство і комунікації

 • Школа медіації
   

  Увага! В університеті розпочав функціонування Центр Медіації.

  Ти й досі не знаєш, що це за Центр? Центр Медіації ЛНАУ – це команда підготовлених студентів-медіаторів, які допомагають та заохочують до розв'язання усіх видів конфліктів, що виникають в університеті, мирним шляхом, використовуючи у роботі відновні практики: медіацію, коло тощо – і працюють над формуванням безпечної атмосфери в нашому університеті. Що він пропонує? Дружню атмосферу, гарний настрій, різноманітні івенти та цікаві презентації, а головне – корисні тренінги та навички!

  Уже відбулася перша сесія дводенного тренінгу, організованого координатором Сергієм Сергієнком. Програма цього тренінгу передбачає знайомство студентів з основними принципами сучасної конфліктології, які орієнтовані на співробітництво і мирне регулювання конфліктів; навчання конструктивним стратегіям поведінки; навчання медіації; підготовку групи студентів для виконання посередницьких функцій у процесі вирішення конфліктів; розробку плану організації системи студентського посередництва в університеті. Усі учасники тренінгу отримають сертифікати!

  І ще, цього року Центр шукає нового координатора! Їм можеш стати ти! Приєднуйся! Пам’ятай прогресивні зміни починаються з тебе!

  Зацікавився? За детальною інформацію звертайся до Студентської ради університету.

  ПОЛОЖЕННЯ Про Центр медіації ЛНАУ
  Презентація на відкриття
  Презентація “Конфлікти”
  Презентація “Ефективні комунікації”
  Презентація “Основи медіації”
  Відео Університетські центри медіації 

   

 • Дебатний клуб

2) Культурно-естетичний та творчий розвиток студентів

3) Патріотичне виховання

4) Team building: 

 • Корпоративна культура університету (підписання Декларації про дотримання Кодексу корпоративної культури)
  У жовтні  відбувся онлайн захід, присвячений корпоративній культурі як основному чиннику створення позитивного іміджу ззовні та сприятливої психологічної атмосфери усередині організації.
  Присутні долучилися до онлайн опитування щодо важливості цього поняття та виділили найголовніші, на їхню думку, принципи корпоративної культури. Доповідачі розповіли про місію, візію, цінності нашого університету, про Кодекс корпоративної культури та його головні норми. Також розповіли про корпоративну культуру комерційних організацій та європейських університетів. Запропоноване для перегляду відео наочно продемонструвало важливість ефективної культури для успіху кожного члена колективу та організації в цілому.
  Наприкінці всі присутні підписали Декларацію про дотримання Кодексу корпоративної культури. Якщо хтось не зміг долучитися, пропонуємо Вам самостійно ознайомитися з цим поняттям (відео із заходу за цим посиланням: https://lgnau-my.sharepoint.com/:v:/g/personal/s_tsviatkova_lgnau_edu_ua/EajY3eJ14bdLq0VufSroc1QBCywHWlXyRKFpaFadv4Q3TA?e=ssu4cg )та увійти в університетську спільноту ЛНАУ, підписавши Декларацію (за посиланням: https://forms.office.com/Pages/DesignPage.aspx?origin=OfficeDotCom&lang=ru-UA#FormId=g90YDfECLkmSOtL6XHz6pDJXiMdiSjNCsHmLgdzqlLRUMTVYUlFDTThXM01MSkRIUUZSWkZINlE2SC4uКожен із вас є невід’ємною частиною нашої освітньої спільноти! ЛНАУ починається з нас! Відео – “Я це ЛНАУ!”
  Презентація – Система корпоративних цінностей ЛНАУ
 • Центр порозуміння та взаємодії ЛНАУ

5) ЛНАУ медіа – інформаційна підтримка (Соціальні мережі, сторінки факультетів, інстаграм, чатбот «LNAU_SS_Bot» (@L_N_A_U_bot)):

6) Консультаційні послуги з правових, профорієнтаційних, інтеграційних питань

7) Сервіси щодо соціальної підтримки:

Адміністрування соціальної нефінансової підтримки

Про Єдиний квиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Відповідно до наказу МОНУ № 216 від 19.06.1996 року та інструкції про виготовлення Єдиного квитка для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та правила користування ним, розроблено покрокову інструкцію отримання Єдиного квитка:

1 – Зібрати пакет документів, що підтверджують статус дитини-сироти або дитини, яка залишилась без піклування батьків: заяву (написану власноруч); копію паспорта громадянина України; копію витягу із Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання; копію свідоцтва про народження; копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків; копію студентського квитка або довідку з місця навчання; копія рішення органу опіки та піклування про надання статусу дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування, або витяг з обліково-статистичної картки дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування; копію свідоцтва про смерть батьків; 2 фотокартки (3х4).

2 – Пакет документів надати відповідальній особі на факультеті для передачі до Центру патріотичного та культурно-естетичного розвитку, який надає послуги щодо соціальної підтримки студентів.

3 – За тиждень особисто звернутися до Центру патріотичного та культурно-естетичного розвитку за отриманням Єдиного квитка, поставити свій підпис у журналі обліку видачі.

4 – Єдиний квиток видається на час навчання в Університеті. По закінченню терміну навчання його треба обов’язково здати.

З більш детальною інформацією щодо прав та обов’язків володіння Єдиним квитком можна ознайомитися в наказі МОНУ № 216 від 19.06.1996 року.

наказ МОНУ № 216 від 19.06.1996 року

Зразок заяви на отримання Єдиного квитка

Заходи щодо запобігання та протидії булінгу (цькуванню), сексуальному насильству тощо
Положення про запобігання та протидію  булінгу у ЛНАУ
План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу та/або будь якому виду насильства в Луганському національному аграрному Університеті на 2020-2021 н.р.

«Стоп – насильству!»

 «Чи знаємо ми, як протидіяти насиллю?»

Головними законодавчо-нормативними документами,  які стосуються протидії домашнього насильства: Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», Постанова КМУ від 22.08.2018 р. № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі», а також «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2021 року.

 Було сформовано університетський план заходів щодо запобігання насильству та формування ненасильницьких моделей поведінки серед молоді.

Скажімо разом: «СТОП НАСИЛЬСТВУ!»

 

Презентація – Стоп насиллю!

 

ІНФОРМАЦІЯ

щодо дотримання прав дітей під час освітнього процесу

Відповідно до Закону України «Про охорону дитинства» та Конвенції ООН про права дитини, кожній дитині гарантується право на свободу, особиста недоторканість, захист гідності та найкраще забезпечення її інтересів.

З метою забезпечення дотримання у освітньому процесі прав дитини інформуємо дітей та батьківську громаду!

Контактна інформація про керівників, педагогічних працівників, які відповідно до посадових обов’язків, уповноважені оперативно вирішувати питання, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини (лист МОН від 22.12.2017 № 1/9-707):

Деканат економічного факультету в.о. декана факультету – Мічківський Сергій Миколайович
Деканат факультету ветеринарної медицини, біологічних  і харчових технологій в.о. декана факультету – Пархоменко Людмила Миколаївна
Деканат факультету агрономії та будівництва в.о. факультету – Сопов Дмитро Сергійович
Навчально-науковий інститут механізації сільського господарства в.о. директора навчально-наукового інституту – Поляков Анатолій Миколайович
Відділ по роботі з іноземними громадянами Завідувач відділом –

Сергієнко Сергій Сергійович

Центр медіації ЛНАУ Керівник – Сергієнко Сергій Сергійович
Відповідальною особою в ЛНАУ, яка уповноважена негайно реагувати на звернення в напрямку запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі, було призначено провідного фахівця Центру патріотичного та культурно-естетичного розвитку студентів Цвяткову С. В.

 

 

Телефонний номер Національної дитячої «гарячої» лінії 0 800 500 225 або 116 111 (для дзвінків з мобільного);

Телефонний номер кол-центру Міністерства соціальної політики України 1588 з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству з ознакою статі та насильству стосовно дітей.

 

 

8) Офіс фінансової підтримки та заохочень:

 •  Адміністрування соціальних стипендій
 • Адміністрування грантів, премій від випускників, партнерів, благодійників
 • Адміністрування надання матеріальної допомоги та заохочень студентам
 • Адміністрування іменних відзнак за внесок у розбудову

9) Супровід студентського самоврядування

 • Взаємодія із студентськими ініціативними групами, органами студентського самоврядування (ОСС), сприяння участі виборних представників студентства у роботі колективних органів
 • Взаємодія між студентським самоврядуванням та адміністрацією Університету
 • Проведення конкурсів студентських проєктів різного спрямування
 • Супровід студентських заходів
 • Укладання Угоди між адміністрацією та Студентською радою щодо забезпечення належних умов для діяльності органів студентського самоврядування

 

 

 

 

 

 

English EN Ukrainian UK