Сучасні вимоги працевлаштування

18 травня 2016 року відбулася зустріч студентів ЛНАУ з потенційними роботодавцями, успішними людьми, які надали корисні поради для успіху в майбутній кар’єрі.

Тепер детальніше. Гості зустрічі, керівництво Агрохолдінгу Пат «Альянс» виявили щиру зацікавленість в залученні молодих спеціалістів до свого штату співробітників. Розповіли про своє підприємство, запросили на екскурсію, щоб студенти на власні очі мали змогу побачити, що виробництво відповідає усім сучасним вимогам. Отже для студентів випускних курсів – це унікальна можливість знайти себе в роботі, для студентів, які навчаються, це підприємство відкриває двері на практику або для тимчасового заробітку в канікулярний час. Керівництво детально розповіло про вимоги роботодавців до пошукачів роботи, на які фахові навички слід звернути найбільш уваги протягом навчання. Підкреслило й найкращі якості успішного робітника – це вміння займатися самоосвітою, вміння бути лідером, керувати собою й людьми. Якщо в наявності трьох перших студенти переміщеного ВНЗ сумнівів не мають, то для вдосконалення останньої якості стала в нагоді пропозиція ще одного гостя зустрічі Раковської Нелі Федорівни, начальника «Молодіжного центру праці». Вона проводить набір вихователів у літні табори. Якщо ви навчитеся управляти дітьми, з підлеглими точно впораєтесь!

Бережна Світлана Олександрівна – бізнес-тренер “Спілки підприємців Харківської області” провела експромт-співбесіду з роботодавцем, адже вміння проявити себе на співбесіді – запорука позитивного рішення роботодавця. На зайняття вакантних посад претендували Сергієнко Сергій, студент економічного факультету, та Микита Момот, студент факультету харчових технологій. Хлопці мали вже досвід роботи, цю співбесіду пройшли майже бездоганно (ми ж ЛНАУ!).

Під час цією зустрічі і студенти, і співробітники дізналися ще безліч різної, корисної інформації. Про все й не напишеш! Дуже дякуємо адміністрації ЛНАУ за такі корисні зустрічі.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори