СУЧАСНІ ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ – ЯКІСНА ОСВІТА В ЛУГАНСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ АГРАРНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

Луганський національний аграрний університет, за сприяння Проєкту  USAID «Економічна підтримка Східної України» в рамках гранту  «Підтримка дистанційного навчання для Луганського національного аграрного університету», отримав нове комп’ютерне й мультимедійне обладнання для підтримки дистанційного навчання на суму понад 600 тисяч гривень. Завдяки цьому було створено дві лабораторії, обладнаних сучасною технікою, для проведення занять у змішаній та дистанційній формі, а також відеолабораторію для викладачів, яка забезпечує можливість створення навчальних відео високої якості.

Доступ до використання нового обладнання для проведення занять мають студенти й викладачі як Університету, так і коледжу. А коли у відеолабораторіях не проходять пари за розкладом, вони використовуються для підготовки матеріалів для асинхронного навчання. Із цією метою перші 35 викладачів уже пройшли навчання з відеомонтажу в програмі Adobe Premiere.

Мультимедійні аудиторії також стають у нагоді при проведенні виховних та наукових заходів, зокрема в березні там відбулась чергова зустріч гуртка «Сучасний маркетинг». А за допомогою системи для проведення відеоконференцій організовуються різноманітні спільні комунікаційні заходи – наради, тренінги, засідання Ради з якості освіти тощо.

Складно переоцінити значення мультимедійних засобів навчання в сучасній освіті. За умови креативності й технічної компетентності викладачів вони дозволяють активізувати увагу здобувачів і використовувати безліч існуючого мультимедійного контенту для унаочнення навчального матеріалу. 

Використовуючи інноваційні технології, Луганський національний аграрний університет крокує в ногу з часом. А за сприяння Проєкту  USAID «Економічна підтримка Східної України» Університет має можливість готувати висококваліфікованих фахівців із глибокими знаннями та професійними навичками для аграрної галузі Сходу України.

Це публікація стала можливою завдяки підтримці, наданій Агентством США з міжнародного розвитку, згідно з умовами гранту «Підтримка дистанційного навчання для Луганського національного аграрного університету» в рамках проекту USAID ≪Економічна підтримка Східної України≫. Думки автора, висловлені в цій публікації, не обов'язково відображають погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори