«ТЕРПІТИ – ЦЕ НЕ ЖИТИ. ТРЕБА ЖИТИ!»

07.05.2021 року об 11:00 в Луганському національному аграрному університеті відбувся podcast stream про домашнє насильство: «ТЕРПІТИ – ЦЕ НЕ ЖИТИ. ТРЕБА ЖИТИ!»

Домашнє насильство, ризиків виникнення якого, на жаль, побільшало під час карантину, коли люди змушені майже весь час знаходитися вдома,  – тема, про яку треба говорити. Нерідкі випадки, коли про факти або ймовірність цього замовчують і не тільки свідки, а й самі жертви через низку психологічних причин. Саме про причини приховання фактів насильства, його види, можливості запобігання та шляхи допомоги у разі виникнення його проявів йшлося в університетському podcast stream. Дуже влучно було підібрано відеоматеріали, у яких доступно, на простих речах пояснювалося, що насилля терпіти не можна!

Пам’ятайте: «кожна людина має невід'ємне право на життя», «кожен має право на повагу до його гідності», «кожна людина має право на свободу та особисту недоторканність». Треба не боятися, а жити!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори