Тренінги від ІВО для ЛугНАУ в межах проєкту REDU

Луганський національний аграрний університет за фінансової підтримки Європейського Союзу розпочав реалізацію проєкту «Відродження переміщених університетів: посилення конкурентоспроможності, підтримка громад» (REDU) з квітня 2020 року. 5 травня 2020 року була підписана партнерська угода з  Інститутом вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, який виступає в цьому проєкті координатором.

Для мультиплікація нових знань і навичок персоналу ЗВО, оновлення внутрішніх систем забезпечення якості освіти,  систематизації та поширення кращих практик, розроблення й оновлення навчальних дисциплін фахівці Інституту вищої освіти проводять тренінги для науково-педагогічних працівників та адміністрації переміщених університетів.

5-14 квітня 2021 року співробітники ЛугНАУ взяли участь у трьох дистанційних тренінгах, присвячених університетському врядуванню й автономії, вдосконаленню викладання і навчання, забезпеченню якості вищої освіти та інтернаціоналізації.

У тренінгах взяли участь ректор і проректори ЛугНАУ, керівники структурних підрозділів, викладачі Університету й коледжів. Під час тренінгів висвітлювалися такі теми:

  • Дослідницька діяльність університету: врядування та досконалість (5 квітня 2021 року, тренер – Ірина Драч);
  • Соціальна відповідальність університету та лідерство (6 квітня 2021 року, тренер – Олена Оржель);
  • Викладання та забезпечення якості вищої освіти України: нормативно-правові основи (7 квітня 2021 року, тренер – Жанна Таланова);
  • Оцінювання студентів як складова вдосконалення викладання у вищій освіті (8 квітня 2021 року, тренер – Олена Оржель);
  • Забезпечення якості вищої освіти: ESG та Україна (9 квітня 2021 року, тренер – Олена Слюсаренко);
  • Дослідницька діяльність університету в умовах реалізації концепції «Відкрита наука» (12 квітня 2021 року, тренер – Ірина Драч);
  • Наукометрія в оцінюванні результатів наукових досліджень (13 квітня 2021 року, тренер – Наталя Базелюк);
  • Проєктні заявки: підготовка та експертиза (14 квітня 2021 року, тренер – Олена Оржель);

Завдяки насиченим та цікавим тренінгам співробітники Луганського національного аграрного університету отримали нові знання й навички щодо поліпшення організації навчального процесу, соціальної відповідальності ЗВО, участі Університету в дослідницькій та грантовій діяльності.

Колектив ЛугНАУ висловлює вдячність  Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України за плідну співпрацю та менторську підтримку!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори