Третій день тренінгу “Організація та промоція підготовчих курсів”

Третій день тренінгу “Організація та промоція підготовчих курсів”для освітніх центрів розпочався з  енергійної  руханки.
Важливим кроком навчання сьогодні була презентація Ірини ЖДАВНОВОЇ про е-SCRUM  менеджмент: як зберегти баланс в турбулентному світі та онлайн-менеджмент під час вступної кампанії та підготовки роботи курсів.
Разом з Алою ЗІНЧЕНКО ми розглянули, які саме є моделі сприйняття коммунікації цільовою аудиторією, інструменти та канали коммунікації. Також мали можливість,  під час роботи у групах, розробити карти ключових повідомлень  та скласти матриці комунікаційних і інформаційних повідомлень, освітніх центрів, підготовчих курсів.
 Тренінги дають можливість опанування нових знань та методик в дуже сприятливій атмосфері.
Організаторами цього заходу є Громадська організація «Фонд «Відкрита політика» , який реалізує проєкт Доступна освіта  Доступна освіта, Міністерство освіти і науки  України  за підтримки USAID Ukraine – USAID Україна 
Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори