Увага! Флешмоб: «100 сертифікатів до 100-річчя ЛНАУ»

Наприкінці минулого року в Університеті з’явилася «Скринька ідей», а вже на початку нового року вирішено втілити одну із запропонованих ініціатив.

Отже, чи знаєте ви, що найважливішою із soft skills є здатність до самоосвіти?! Проте, самостійно навчатися незапально. А якщо ми будемо підтримувати одне одного, спонукати, хвалити за успіхи та пишатися досягненнями кожного разом, усією великою спільнотою ЛНАУ? Переконані, такий спосіб саморозвитку набагато цікавіший!

Тож, гайда взяти участь у флешмобі: «100 сертифікатів до 100-річчя ЛНАУ». Як це зробити? Протягом року проходьте тренінги, курси, будь-які освітні програми, отримуйте сертифікати та надсилайте їх скан-копії на адресу Центру патріотичного та культурно-естетичного розвитку студентів: cult.center.lgnau.edu.ua. Щомісяця буде оприлюднено, наскільки збільшилася скарбничка наших досягнень.

Форма та тематика навчання не обмежується, обирайте на власний розсуд! До участі у флешмобі може долучитися кожен: студенти, викладачі, адміністрація.

Уже від сьогодні чекаємо на ваші сертифікати! Нехай наші зусилля будуть помічені! Настав час пишатися собою! Настав час пишатися кожним із нас!

P.S.: нагадаймо, що «Скринька ідей» не повинна сумувати. Напишіть туди свою конструктивну, позитивну, інноваційну, цікаву ідею вже сьогодні!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори