Увага! Фотоконкурс до «Дня довкілля»

Запрошуємо студентів та викладачів всіх факультетів взяти участь у фотоконкурсі «Природа в об’єктиві» з 7 по 14 квітня 2016 року

Для участі бажаючим необхідно надіслати до 11 квітня 2016 року на електронну адресу Вашого деканату заявку та кольорові або чорно-білі фото розміром від 2 Мп зі змістовним та стислим коментарем. Допускається лише незначна обробка фото, без додавання рамок та використання фотомонтажу. Заявку необхідно надсилати у тілі листа (прикріплені файли не допускаються).

В заявці вкажіть:

  1. Прізвище, ім’я автора.
  2. Місце навчання (факультет, спеціальність, курс, номер академічної групи) або роботи.
  3. Діючий мобільний телефон та електронну пошту.

Назва цифрових файлів повинна бути латинськими літерами у послідовності:

Факультет.Прізвище. Назва фотографії.

Наприклад: 1.Vet.Med.Ivanov.Voda

Кожен учасник підтверджує авторське право на надіслану роботу. Організатор не несе відповідальності за недотримання учасником авторських і суміжних прав. Фотографії, які не відповідають вимогам, розглядатися не будуть.

Деканати факультетів з наданих фото обирають 10 найкращих, на їхню думку, та надсилають на пошту організатора конкурсу – lnau_tehfak@ukr.net не пізніше 1100 11 квітня 2016 року.

Фотографії надані для участі в конкурсі анонімно виставляються на сторінці в vk.com/lnau_in_ua соціальної мережі «Вконтакте».

  • Одразу після публікації фото розпочинається голосування, яке триватиме з 1200 11 квітня 2016 року до 830 14 квітня 2016 року (голоси, які будуть надані після цього часу не будуть зараховані).
  • Один голос за фотографію – це одна позначка «Like» («Мені подобається) під конкурсною фотографією учасника конкурса, яку було виставлено одним зареєстрованим користувачем соціальної мережі «Вконтакте» на сторінці vk.com/lnau_in_ua.
  • Підрахунок голосів проводиться автоматично. Переможцем визначається той факультет, чиї фото наберуть найбільшу кількість голосів за виставлені фото (загальна кількість фото, які були надані факультетом не повинна перевищувати десяти).
  • Фотографії від факультету-переможця та персональні роботи, які наберуть найбільшу кількість балів будуть опубліковані на головній сторінці сайту університету та в соціальній мережі «Facebook»
  • Також на факультет-переможець буде чекати заохочувальний приз.

Чекаємо на Ваші роботи! Бажаємо успіхів та креативних знімків!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори