Університет включено до Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва

Луганський національний аграрний університет повідомляє всім зацікавленим особам щодо прийняття рішення Міністерством аграрної політики та продовольства України (Наказ Мінагрополітики від 23.06.2021 р. №44) про включення тимчасово переміщеного закладу вищої освіти до Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва на 2021 рік. Це створить можливості щодо подальшого розвитку єдиного на території Луганської та Донецької областей України аграрного закладу вищої освіти, дасть змогу щодо розбудови наукової та науково-технічної компоненти підготовки фахівців в аграрній галузі.

Ми, завдячуючи допомозі партнерів та друзів з  #USAID #EuropianCommission, впевнено йдемо вперед та створюємо можливості для розвитку людського капіталу та формування безпечного освітнього середовища, впровадження сучасних технологій в аграрну сферу національної економіки.

 
Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори