Університет відвідали представники США

З робочим візитом 16 липня Луганський національний аграрний університет  відвідав помічник державного секретаря Сполучених Штатів Америки Джордж Кент, який на час відпустки тимчасово повіреної у справах США в Україні Крістіни Квін керує посольством США в Україні.

Під час візиту відбулися зустрічі з викладачами, студентами та менеджментом Університету з питань розбудови тимчасово-переміщеного університету, як одного з ключових партнерів USAID у Східному регіоні України. Співпраця Університету з Проєктом USAID «Економічна підтримка Східної України» дозволила створити нові активності у функціонуванні єдиного на Сході України аграрного закладу вищої освіти.

З учасниками зустрічі та в.о. ректора Ростиславом Подольським обговорили питання подальшої розбудови відносин з ключовими партнерами-стейкхолдерами у контексті розвитку трудових ресурсів у Східному регіоні, формуванні людського капіталу територіальних громад, якісних змін у процесах навчання, здобуття додаткових навичок учасниками освітнього процесу, шляхах подолання перешкод сталому розвитку аграрного закладу вищої освіти.

Переглянути всі фото-матеріали

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори