Університет продовжує співпрацю з Центрами зайнятості

Луганський національний аграрний університет налагоджує роботу з Центрами зайнятості Донбасу. Головною метою співробітництва між Університетом і Центрами є подальше працевлаштування випускників закладу. Студентам будуть надаватися інформаційні та консультаційні послуги з питань попиту на ринку праці, наявності вільних робочих місць та вакантних посад, можливості тимчасової зайнятості. Також планується проведення навчальних семінарів, науково-практичних конференцій, круглих столів з питань соціального захисту населення, організації зайнятості, профорієнтації та профнавчання студентської молоді.

Окремо буде проводитись опитування студентів Університету з метою вивчення їх потреб у працевлаштуванні, а також організація тематичних заходів: День відкритих дверей Університету, День зайнятості студентської молоді Університету, День кар’єри, ярмарки та конкурси професій, тренінги, зустрічі.

Станом на зараз Університет співпрацює з Центрами зайнятості Старобільська, Краматорська та Слов’янська. Перемовини з іншими Центрами продовжуються.

English EN Ukrainian UK
Догори