Університет підписав угоду про співробітництво з Вірменським навчальним закладом

14 липня між Луганським національним аграрним університетом та Вірменським державним економічним університетом була укладена угода про співпрацю. Основною метою цього співробітництва є розвиток двосторонньої професійної, науково-технічної співпраці між закладами, у взаємному інтересі, створенні синергізму та міцного партнерства між ними.

На онлайн-зустрічі зі сторони Луганського національного аграрного університету були присутні в.о. ректора Ростислав Подольський, перший проректор Лілія Мартинець, проректор з науково-педагогічної та адміністративно-господарської роботи Іван Любімов, в.о. декана економічного факультету Сергій Мічківський, в.о. завідувача кафедрою обліку фінансових та інформаційний технологій Олена Рібейро Рамос, в.о. завідувача кафедри менеджменту, права, статистики та економічного аналізу Ольга Орлова-Курилова, в.о. завідувача кафедри економіки підприємства, маркетингу та економічної теорії Денис Балдик та викладачі економічного факультету. Зі сторони Вірменського державного економічного університету були присутні ректор Діана Галоян, проректор з навчальної роботи Армен Григорян, директор департаменту зовнішніх зв’язків Лусіне Даніелян, проректор з науки Татул Мкртчян, декан факультету маркетингу і організації бізнесу Нарек Кесоян.

Ростислав Подольський привітав учасників та зауважив, що таке міжуніверситетське співробітництво дає нові знання, нові компетенції та нові можливості для розвитку студентів, як особистостей. Діана Галоян розповіла про наявність коледжу при навчальному закладі і про два великих філіали у містах Вірменії. У Вірменському державному економічному університеті навчається майже 6500 студентів, що робить цей заклад другим у державі. Ректор висловила сподівання на успіх такої співпраці.

У рамках співпраці планується публікація наукових робіт у результатами спільних досліджень, візити дослідників та викладачів обох установ для обміну науковими та професійними знаннями та практикою.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори