Університет – це не стіни, університет – це всі ми!

2015-2016 навчальний рік для Луганського національного аграрного університету був «Рік змін», «Рік пошуку нового я». Скинувши баласт архаїчних уявлень про університет, які завжди створювали штучні перепони, ми вдихнули в повсякдення дух сучасності, технологічну мобільність, енергію творчості та креативності, які подарували легкість в досягненні мети. ЛНАУ оновлений долає будь-які обмеження та труднощі: руйнує стіни, скорочує відстані, стирає дискомфорт. ЛНАУ справді окриляє, бо весь негатив лишається приземленим, непомітним, далеким.

Чи міг змінений ЛНАУ провести випускний вечір у спекотному залі, який би не мали змоги відвідати батьки, що знаходяться в зоні АТО, друзі з різних куточків України, наші студенти, що проходять практику закордоном? Звичайно, ні, бо наш університет – це найсоціальніший ВНЗ, що шанує сімейні цінності, згуртовує покоління: батьки – діти, викладачі – студенти. ЛНАУ – це єдина Україна.

Чи міг новий ЛНАУ запросити вас, випускники, на вечірку у форматі «Ти – споглядач», на якій декілька найактивніших студентів показали б зі сцени свої вміння по заздалегідь прописаному сценарію людиною іншого покоління? Звичайно, ні, бо індивідуальний підхід має бути у всьому, а це значить, що на випускному ми чуємо кожного, приймаємо будь-які ідеї, розважаємось разом!

Це лише декілька причин, чому в ЛНАУ, університеті необмежених можливостей, народилася ідея – «Выпускного в облаках». Дебют виявився вдалим, незважаючи на побоювання, три дні на підготовку та оповіщення, на відсутність можливості «списати». Тож хочеться висловити незмірну вдячність автору цієї інноваційної ідеї, дизайнеру фото-супровіду і презентацій, оператору – Мінаковій Вікторії Олександрівні, неперевершеному сценаристу та режисеру – Нігматовій Олені Станіславівні, бездоганному спеціалісту з відео монтажу – Логвиненку Михайлу Вікторовичу, незмінному натхненнику та ідеальному організатору – Знатковій Олені Миколаївні, Сергієнко Сергію та Полєвій Анастасії за талановиту акторську майстерність. Неочікувано приємно, що наш захід відвідали Вікторія Уманчик, Голова ради студентського самоврядування Уманського національного університету садівництва! Сподіваємося на підтримку нашої ініціативи!

Ну й звичайно ж всім вам, студенти, випускники, практиканти, батьки та всі небайдужі, наша вдячність, вітання, цілунки та обійми! Всім тим, хто був у метро, у кафе, удома! Хто знаходився в Харкові, Києві, Сєвєродонецьку, Новопскові, у Росії, в Америці, але приєднався до нашої вечірки-онлайн.

ЛНАУ вміє запалювати зірки!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори