Урочисте вручення дипломів випускникам університету, що навчались на базі ВП «Старобільський технікум ЛНАУ»

Луганський національний аграрний університет, хоч і переміщений до Харкова, продовжує невпинно працювати, щоб аграрний сектор Луганської області не знав нестачі у високваліфікованих працівниках. Завдяки вміло організованому навчальному процесу на базі відокремленого підрозділу ЛНАУ у с. Веселе, діти з віддалених куточків області, які з об'єктивних причин не можуть навчатися далеко від дома, мають змогу отримати якісну освіту та заслужене урочисте свято – випускний.

27 червня 2018 року відбувся випуск бакалаврів Луганського національного аграрного університету, які навчалися на базі ВП «Старобільський технікум ЛНАУ». Цього року проректор з навчально-наукової роботи Олексій Анатолійович Овчаренко вручив 87 дипломів випускникам п'ятьох спеціальностей. Щиро привітавши молодих спеціалістів, він наголосив, що «отриманий документ – це не просто свідоцтво про кваліфікаційний рівень, це, перш за все, квиток у щасливе майбутнє».

Тож бажаємо нашим випускникам бути мобільними, бути креативними, бути активними! А головне, не боятися мріяти, і тоді Всесвіт обов'язково надасть вам можливості для їх здійснення, як реалізовує ваші бажання Луганський національний аграрний університет.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори