Участь ЛНАУ в публічній лекції «The IDEATION Innovation Networking Ecosistem»

Що найбільш лякає науковців? Можливо, те, що їхні винаходи можуть залишитися лише «розробками на папері», не знайшовши практичного втілення через брак коштів. Усім, хто поділяє цю думку, варто познайомитися з інформаційною платформою «IDEATION».

19 жовтня 2017 р. у Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка відбулась публічна лекція «The IDEATION Innovation Networking Ecosystem». Лектори Віктор Корсун (Vic Korsun, Innovation, Tech Transfer &Entrepreneurship) і Дуглас Грахам (Douglas Graham, Cybersecurity and Innovation Management) презентували інформаційну платформу «IDEATION» (Enabling Innovation Ecosystems). Із думкою про втілення в життя своїх прогресивних ідей, цей захід відвідали молоді науковці Луганського національного аграрного університету.

Слухачів лекції ознайомили з функціональними можливостями IP marketplace «IDEATION» (https://ideation.com/web/). «IDEATION» розроблена для того, щоб науково-інноваційні проекти (патенти, винаходи і т. ін.) змогли знайти компанію-інвестора. Тут окремі науковці або університети можуть створити «власну сторінку», яка презентує наукові ідеї. Ця платформа є унікальною для створення конфіденціальної інформації про ноу-хау. Користувач має можливість обирати рівень доступності авторських розробок для інших користувачів платформи. Особливо цінним є те, що автори Ideation пропонують українським науковцям безкоштовний доступ.

Тож, шановна наукова спільнота ЛНАУ, розвивайте науку, а про практичне втілення ваших ідей подбає «IDEATION»!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори