У ЛНАУ срібні медалі серед студентських футбольних команд Харківщині!

Хлопці-футболісти ЛНАУ, ви просто неймовірні! Саме так, не менше! 25 березня гравці футбольної збірної нашого університету зробили фурор, виборовши срібні медалі у відкритому кубку Neymar Jr's Five серед студентських команд Харківщині, що триває в рамках національного відбору до чемпіонату в Бразилії. Вийшовши з відбірної групи як краща друга команда цієї стадії, вони вже у плей-офф вибивали з турніру лідерів, визнаних фаворитів та дійшли до фіналу! Фінальний матч між збірною ЛНАУ та, без перебільшення, збірною північної Африки (іноземні студенти харківських вишів) був видовищним протистоянням тактик, майстерності, витривалості двох кращих команд турніру. У чесному й безкомпромісному двобої наші хлопці, на жаль, програли, виборовши друге місце, але за підсумками турніру створили чималу сенсацію. До речі, на фінальному етапі кубку футболісти ЛНАУ були єдиними українськими представниками харківських університетів, інші кращі команди турніру складалися зі студентів африканських та азійських країн.

Ось наша неймовірна п’ятірка: Копач Ігор, Ромашенко Костянтин, Федоров Ернест, Сікало Владислав, Перепелиця Сергій.

Для тих, хто не є футбольним фанатом, але щиро вболіває за збірну нашого університету, трохи пояснимо. Турнір Neymar Jr's Five – важлива подія футбольного життя. Ідейний натхненник та спонсор такого футбольного руху найвідоміший і найталановитіший бразильський футболіст сучасності Неймар, спонсор – Red Bull. Цього року турнір ще масштабніше, адже походить у більш ніж 60 країнах: від Австрії та Пакистану до Аргентини й Гонконгу. В Україні національний відбір на кубок світу відбувається в найбільших містах: Київ, Львів, Одеса, Дніпро та Харків. Формат матчів доволі незвичний: динамічний, технічний, із нестандартно маленькими воротами, тривалістю матчів до 10 хвилин. Цікава особливість: якщо команда пропускає гол, то один із п'яти гравців вибуває, і так далі. Тому матч може закінчитися раніше, ніж за 10 хвилин. Адже, пропуск 5 м’ячів – це втрата всіх гравців.

Отже, тепер навіть необізнаним стало зрозумілим, що молода команда ЛНАУ за короткий період досягла значних результатів. Значить, хлопці заслуговують на похвалу, захоплення, оплески, а також на підтримку під час ігор.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори