У Луганському національному аграрному університеті відбулися вибори Ради студентського самоврядування!

Головою Студентської ради став студент економічного факультету – Максим Гура. За декілька місяців навчання Максим зміг проявити себе як активна, цілеспрямована, відповідальна особистість. Розуміючи важливість свого призначення, він націлений на наполегливу працю заради створення ефективного, дієвого органу студентського самоврядування, здатного відповідати інтересам кожного студента та Університету в цілому. У своїй передвиборчій програмі новий Голова наголошував, що лише командна робота – запорука успіху. Отже, згуртувати географічно віддалених студентів нашого університету – головна ціль Максима Гури.

Також було обрано його безпосереднього помічника, заступника голови Студентської Ради Данила Яценко.

Вітаємо новопризначених! Бажаємо реалізації всіх задумів. Та знову закликаємо кожного студента нашого Університету бути активним. Адже, як сказав Максим Гура, «історія починається з нас!», тобто з вас, студенти Луганського національного аграрного університету!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори