У рамках проєкту REDU тренінги зі студентським самоврядуванням

У рамках Project EU «Reinventing displaced universities: enhancing competitiveness, serving communities» (REDU) Відродження переміщених університетів: посилення конкурентоспроможності, підтримка громад здобувачі освіти ЛугНАУ, представники студентського самоврядування, взяли участь у тренінгу, що відбувся у м. Київ.
Цей освітній івент – можливість прокачати свої скіли щодо написання проєктів, щоб взяти участь у конкурсі проєктів та мати можливість отримати фінансування на реалізацію університетського проєкту.

Крім здобувачів ЛугНАУ, на тренінгу були присутні представники Донецького держаного інституту управління та Східноукраїнського національного університету імені В. Даля. За відгуками учасників, захід перевищив очікування: мегакорисна інформація та неймовірно цікава подача!

Хотілося б детальніше зупинитися на тренінгу, тому ділимося враженнями учасників від нашого університету:

«Кожен проєкт починається з ідеї. На тренінгу нас навчили дієвим методам генерації ідей, таким як брейн-шторм з асоціативними картками, всесвітнє кафе та методика 4D. Остання методика не була нам відома, вразила і думаємо будемо використовувати її в багатьох сферах нашого життя. Перш ніж писати проєкт, треба визначитися з цілями, а правильно поставлені цілі мають бути…(на цьому детально зупинятися не будемо, адже студентській спільноті ЛугНАУ ці правила добре відомі з рубрики #таймменеджментЛНАУ#СтартНеділя. Призабули, дивіться тут: https://www.facebook.com/LNAU.Pro.Act/posts/384010348945422). Ми багато дізналися про успішну комунікацію, фандрайзинг (розширили своє розуміння ресурсів), про планування як календарне, так і бюджетне, маркетинг та його види тощо. Корисно, що вся освітня інформація закріплювалася практично різноманітними іграми, вправами, завданнями: «Розповідь з 6 слів», «Місія нездійсненна», «Історія про дівчинку Ебігейл».

Перший день тренінгу був присвячений знайомству учасників одне з одним, згуртуванню команд з використанім ігор тімбілдингу, і варто зазначити, що ці ігри були нетиповими, цікавими, дієвими. На тренінгу виступала велика кількість запрошених гостей: представники державного управління, університетських адміністрацій, медіа тощо – що характерно, усі вони починали свій життєвий шлях із лав студентського самоврядування.

Хотілось б зазначити, що кожен день тренінгу (та й сам тренінг в цілому), в колі нашої команди, завершувався хвилинами ретроспективи: обговорювали, що сподобалося, що ні, що вразило і запам’яталося. Такі спогади-повторення були ефективними, адже дні ці були дуже насиченими та плідними.

Подібні тренінги корисні не лише з освітнього боку, а й у плані об’єднання. Наша команда, учасників тренінгу, тепер не просто представники студентського самоврядування. Ми друзі, а це значить наша подальша діяльність буде більш злагодженою та ефективною».

Після цього тижневого навчання у нашої університетської команди з’явилося три ідеї для майбутніх проєктів. Вважаємо, це гідним результатом та бажаємо здобувачам й надалі використовувати отриманні знання та навички і не втратити мотивації до реалізації своїх ідей.

Висловлюємо безмежну вдячність організаторам тренінгів, Британській раді, Інституту вищої освіти, за мегакорисну подію!

Переглянути всі фото-матеріали

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори