Флешмоб: 30 причин пишатися Батьківщиною за версією ЛугНАУ

Дорогі українці! Вітаємо всіх нас із Днем Незалежності нашої країни, із 30-річним ювілеєм. Дуже хочеться, щоб кожен із нас пишався своєю Батьківщиною, адже вона справді дивовижна. Тож, широко розплющуймо очі та подивімося навколо.

До 30-річчя нашої держави Центр патріотичного та культурно-естетичного розвитку студентів пропонує флешмоб: «30 причин пишатися Батьківщиною за версією ЛугНАУ». Щодня – нова причина! Пізнаймо нашу дивовижну країну разом!

Причина 1:

Національні символи – герб і прапор: Геніальна простота, – напевне, саме так можна охарактеризувати ці українські символи. У нелегкий час саме прапор і герб своєї країни стали одним з головних джерел натхнення боротьби за суверенність і неподільність. Історія синьо-жовтих кольорів української держави налічує вже понад 600 років. Тризуб – один з найдавніших символів нашої землі. Тризуб зображували на монетах великого князя Володимира Святославовича, а потім Ярослава Мудрого, Володимира Мономаха.

 

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори