Формуємо компетентності

Нагадуємо, у рамках проєкту «Відродження переміщених університетів: посилення конкурентоспроможності, підтримка громад» (REDU), адміністрація, викладачі та співробітники Університету взяли участь у тренінгах від Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України та Сумського державного університету. Завдяки насиченим та цікавим тренінгам співробітники Луганського національного аграрного університету отримали нові знання й навички щодо поліпшення організації навчального процесу, соціальної відповідальності ЗВО, участі Університету в дослідницькій та грантовій діяльності.

Сьогодні відбулося вручення сертифікатів для учасників цих тренінгів. Захоплює прагнення працівників нашого ЗВО до здобуття нових знань, вмінь та навичок, підвищення своїх компетенцій і самовдосконалення. Вбачаємо можливість, що флешмоб «200 сертифікатів до 100 річчя ЛНАУ» матиме у результаті 1000! Так тримати!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори