Форум у рамках проекту Active Citizens Ukraine

25-29 січня у місті Чернігів відбувся форум для представників студентського самоврядування переміщених ВНЗ у рамках проекту Active Citizens Ukraine за підтримки Британської ради.

Луганський національний аграрний університет на цьому заході представляли одразу 3 студента: студент ветеринарного факультету Слущенко Ярослав та студенти будівельного факультету Вобліков Костянтин і Гусєв Олексій.

За 5 днів представниками ГО «Чернігів Європейський'» було проведено багато цікавих різноманітних тренінгів за програмою «Активні Громадяни». Психологічний тренінг «5 секретів лідера, за яким підуть тисячі» Сергія Новікова навчив студентів бути справжніми лідерами та змусив інакше дивитися на своє життя. Учасники форуму завітали до ГО ПластАрт, де мали змогу познайомитись зі сучасним мистецтвом живопису та архітектури. Також студенти переміщених ВНЗ завітали до Чернігівського Національного Технологічного Університету, де прослухали лекцію «Сталий розвиток в Україні: міф чи реальність?» та обговорили актуальні проблеми розвитку України. Студенти мали змогу відвідати Чернігівський пивзавод, де побачили весь процес приготування пива «Чернігівське» : від варіння до розливу. В останній день всі учасники презентували свої проекти, які далі буде розглядати Британська рада, і, можливо, комусь виділить гроші на їх реалізацію.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори