ХІ Міжнародна виставка «Іноватика у сучасній освіті»

Цієї осені пройшла ХІ Міжнародна виставка «Іноватика у сучасній освіті». На ній були присутні більше п'ятисот учасників із різних регіонів України, Чехії, Словаччини, Польщі, Франції, США, Білорусії.

Свою діяльність там і ВП «Луганський державний обласний центр з підготовки, перепідготовки і підвищення кадрів АПК ЛНАУ».

Традиційно під час виставки відбуваються конкурси, що дозволяють відзначити найкращі освітні досягнення її учасників. У результаті експертної оцінки науковців та фахівців «Інституту модернізації змісту освіти», зазначений вище відокремлений  підрозділ #ЛНАУ було нагороджено за активну участь у реформування національної системи освіти.

Щиро вітаємо колектив і керівника цього підрозділу, Олександра Черв'яка, за визнані вагомі досягнення! Та бажаємо й надалі успішно сприяти розвиткові аграрної освіти та отримувати глибоку шану за вашу діяльність і визнання, як в Україні, так і за її межами!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори