Центр розвитку команд від Британської Ради в Україні

24-26 квітня 2017 року в Києві команда з п’яти найактивніших та професійних, креативних, готових змінювати Луганський національний аграрний університет на краще, взяли участь у програмі розвитку лідерського потенціалу університетів України.

Програма проводилася Британською Радою в Україні в партнерстві з Інститутом вищої освіти НАПН України, Фундацією лідерства у вищій освіті (Велика Британія) та реалізувалася за підтримки Міністерства освіти і науки України. Основна мета програми – допомагати реформам у галузі вищої освіти шляхом розвитку лідерства в українських університетах. Реформаторами ЛНАУ стали: Сергій Володимирович Кадигроб (проректор), Станіслав Георгійович Радов (декан будівельного факультету), Олена Миколаївна Знаткова (помічник ректора), Сергій Сергієнко (студент економічного факультету), Чеботар Олексій (студент 2 курсу ветеринарного факультету). Склад лідерської групи університету – це ще один факт єдності адміністрації, керівників факультетів, студентів усіх курсів на шляху розвитку ЛНАУ.

Програма розвитку лідерського потенціалу передбачає три етапи. Відбувся лише перший, Центр розвитку команд, про який власне й ведеться мова. Отже, команду наших лідерів попереду ще чекає багато роботи. Кінцевий результат – адаптуватися до змін та реалізувати омріяний проект ЛНАУ: «Створення освітніх аграрних центрів на прифронтових територіях», і, як бонус, – подорож у Великобританію та пошук вишу-партнеру!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори