Цикл зустрічей із координаторами міжнародних практик

Подорожі навчають більше, ніж будь-що інше. Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома.

Анатоль Франс

Як говорять Великі люди, подорожі – чи не єдина річ, яка збагачує людину матеріально, духовно та інтелектуально. Найкраще це підтверджують закордонні студентські практики. Не вірите, спитайте у тих хто на цьому собаку з’їв!

Міжнародна служба Луганського національного аграрного університету організувала цикл зустрічей із координаторами міжнародних практик:

  • 26 вересня 2017 – Шуткевич О. В. офіційний представник компаній США, Нідерландів, Канади, Австралії, Нової Зеландії, Великобританії, Швейцарії, Данії.
  • 12 жовтня 2017 року – представники компанії ILC м. Київ Віталій Андрусяк та Сергій Білоконь.
  • 19 жовтня 2017 року – представники компанії EVRODOSVID м. Харків Леунов Євгеній та Борис Усенко.

Закордонні практики цікавлять студенів, про це свідчить переповненість аудиторії під час зустрічей. Проте низький рівень володіння англійською мовою, відсутність практичних навичок спілкування чи необхідних сертифікатів стримують студентів від прийняття позитивного рішення. Тому не зайвим є нагадати про університетську мовну студію «Dialogue».

Звертайтеся в аудиторію 120-г (вул. Алчевських 44), м. Харків, Деканат по роботі з іноземними студентами. Її двері ведуть у ваше краще майбутнє!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори