Чергова студентська перемога

Всеукраїнська студентська олімпіада (ІІ етап) із спеціальності «Ветеринарна медицина» принесла ЛНАУ чергові перемоги, приємні враження та настільки необхідні позитивні емоції. Тепер докладніше.

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади із спеціальності «Ветеринарна медицина» відбувся 26 травня 2016 року в Дніпропетровському аграрно-економічному університеті. Луганський національний аграрний університет представляли студенти Кравченко Денис, студент 6 курсу, Кошелюк Анастасія, студентка 6 курсу, Кузьменко Анна, студентка 5 курсу, та їхній науковий керівник – кандидат ветеринарних наук Землянський Андрій Олександрович. Перевірка теоретичних і практичних знань та навичок наших студентів виявила гідні результати: Кошелюк Анастасія – переможець з теоретичної підготовки з дисципліни «Патологічна анатомія»; Кравченко Денис – переможець з практичної підготовки з дисципліни «Хірургія»; Кузьменко Анна – переможець з практичної підготовки з дисципліни «Паразитологія». Дякуємо вам, перш за все від імені ваших викладачів, за успіхи, за те, що їх праця не марна, а також за вміння використовувати свої знання в необхідний час та в необхідному місці. Такі вміння в майбутньому знадобляться.

Висловлюємо слова вдячності керівництву та студентській раді Дніпропетровського аграрно-економічного університету за блискучу організацію самої олімпіади, за знайомство з містом Дніпро, за яскраві фотоспогади.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори