Чергові спортивні здобутки університету

Студенти факультету ветеринарної медицини ЛНАУ приємно дивують! Виявляється, там навчаються не лише люди з великим серцем, спритним розумом, непорушними моральними переконаннями, а надзвичайно сильні особистості, як духом, так і тілом. Нещодавно ми запевнилися в цьому.

23-25 лютого 2018 року у Києві відбувся чемпіонат України із гирьового спорту серед студентів. Перше місце у ваговій категорії 70 кг із результатом 163 підйоми (вага гир 16 кг) посіла студентка факультету ветеринарної медицини ЛНАУ – Ірина Григоренко! Ірина – це дивовижне поєднання розуму, краси і сили. Це її не перша та, звісно, не остання перемога!

Ірино, прийми найщиріші привітання від колективу Луганського національного аграрного університету! Нехай у всіх сферах твого багатогранного життя на тебе чекають лише перемоги! Мрій! Прагни! Радій!

P.S.: той самий випадок, коли захист тварин у надійних руках.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори