«Чорнобиль – наш довічний біль»

25 квітня, напередодні 30-х роковин чорнобильської трагедії, в Луганському національному аграрному університеті за ініціативи кафедри екологічної безпеки та життєдіяльності людини відбулася студентська конференція «Чорнобиль – наш довічний біль».

Студенти агрономічного та економічного факультетів, факультету харчових технологій виступили з доповідями, які нагадали про страшні події 1986 року. Було висвітлено екологічні проблеми, що виникли одразу ж після вибуху на атомній електростанції, зміни у довкіллі, які відбулися протягом трьох десятиліть, майбутні випробування, які чекають на Україну та весь світ внаслідок цієї аварії.

Учасники конференції вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

Найбільш яскравою частиною конференції стала зустріч з активним тих подій – Медовим Леонідом Олександровичем, який розповів про буденний героїзм тих, хто врятував Україну та світ від ядерної загрози у далекому 1986 році.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори