Закладання дослідних ділянок – демонстраційних полів

17 травня 2021 року відбулася чергова знакова подія для Луганського національного аграрного університету (ЛугНАУ). Уперше за всі роки конфлікту на Сході України, на землях університету, розташованих у селищі Петрівське Старобільського району Луганської області, силами університету відбулось закладання дослідних ділянок – демонстраційних полів.

Захід відбувся за участі партнера ЛНАУ, однієї з провідних компаній України – ТОВ «Сингента». У рамках укладеного договору, університет отримав  11 видів гібридів соняшника: «СИ Ацтек», «СИ Барбаті», «СИ Ласкала», «СИ Арізона», «СИ Катана», «СИ Купава», «Сайберік», «Суматра», «Суміко», «Сузука», «СИ Експерто». Під час здійснення комплексу робіт з передпосівної обробки ґрунту та посіву гібридів соняшника були проведені практичні заняття за участі викладачів та студентів ЛНАУ спеціальності 208 «Агроінженерія», а також викладацького складу та здобувачів освіти ВСП «Старобільський фаховий коледж ЛугНАУ» спеціальності 201 «Агрономія».

Офіційний представник ТОВ «Сингента» Ігор Омельченко для викладачів та здобувачів освіти провів змістовну лекцію щодо особливостей визначення посівної придатності насіння того чи іншого гібриду, сучасних технологій, які використовуються в обробці насіння, агротехнічних строків їхнього вирощування тощо.

У рамках робочої зустрічі між в.о. ректора ЛугНАУ Ростиславом Подольським, в.о. директора ВСП «Старобільський фаховий коледж ЛугНАУ» Надією Жмуренко та представником ТОВ «Сингента» Ігорем Омельченком  досягнуто домовленості щодо ключових напрямів подальшого співробітництва у сфері агрономії та агроінженерії, організації проходження практик здобувачами освіти та проведення ТОВ «Сингента» циклу лекційних занять на дослідних ділянках для студентів та викладачів обох закладів освіти з метою поширення передового досвіду ведення сільського господарства.

Далі буде…

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори