Проєкт USAID “Економічна підтримка Східної України” вітає Луганський національний аграрний університет

Проєкт USAID “Економічна підтримка Східної України” (Проєкт USAID)

вітає партнера – Луганський національний аграний університет (ЛНАУ) –  з отриманням гранту від Європейського Союзу на суму 780 тисяч євро.

На початку  2019 рокуПроєкт USAID почав розвивати співпрацю з ЛНАУ. За цей час разом ми створили лабораторії ветеринарної медицини та харчових технологій, мережу приймальних комісій та консультаційних пунктів в структурних підрозділах університету в Луганській та Донецькій областях. В рамках гранту допомогли придбати і встановити нову офісну, комп’ютерну техніку, ліцензійне програмне забезпечення та  IT обладнання, меблі для аудиторій. Ця допомога покращила дистанційне навчання в університеті у часи карантину, співпрацю різних структурних підрозділів між собою, зміцнила  позиції університету серед інших навчальних закладів Сходу України і допомогла створити гарні умови, аби молодь навчалася вдома, не виїжджаючи далеко за межі області, та працевлаштовувалась на підприємства Сходу України.

“Проєкт USAID “Економічна підтримка Східної України” вітає ЛНАУ з отриманням такої значної допомоги від Європейського Союзу, яка безсумнівно посилить зусилля університету у відновленні та модернізації їх освітніх програм, розвине його потенціал у розширенні сільськогосподарських послуг та дослідженні приватного сектору, а також більш повно залучить студентів до життя університету. Мені приємно, що попередня та поточна підтримка Проєкту USAID ЛНАУ стала одним з факторів, які Європейський Союз взяв до уваги при ухваленні рішення щодо надання грантової допомоги. Я впевнений, що підтримка, надана ЄС та Проєктом USAID, збільшить можливості університету. Вся наша співпраця  з ЛНАУ за останні два роки говорить про те, що ЄС знайшов собі на Сході України нового сильного партнера в напрямку освіти”, – сказав директор Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України” Майкл Піллсбері.

 

Щоб покращити зв’язок університету з аграрним бізнесом, Проєкт USAID працює над залученням кращих експертів для впровадження магістерської програми “Агрокебети” в університет. Ця програма надасть можливість студентам навчатися за оновленою практико-орієнтованою програмою, отримати менторський супровід менеджерів успішних агрокомпаній України та пройти практику на підприємствах.

Усі ці зусилля спрямовані на підвищення якості освіти, урахування потреб роботодавців при навчанні молодих спеціалістів та підвищення рівня конкурентоспроможності випускників ЛНАУ на ринку праці. 

Віримо, що спільними зусиллями разом з нашими колегами з ЄС сприяємо зміцненню освіти Сходу України і надаємо доступ до перспективних аграрних професій.

 

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори