Шановна спільнота!

4 грудня 2020 р. Луганський національний аграрний університет спільно з ЛОГО «Аграрна дорадча служба» розпочав реалізацію проєкту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу «Agricultural Higher Education Advanced Development in Eastern Ukraine». Бюджет проєкту складає 780 тис.євро.

Наші партнери з Європейського Союзу допоможуть університету у розбудові комплексу надсучасних лабораторій для студентів та науковців, системи студентського парламенту, осередків підвищення якості освітніх послуг та кваліфікації, надання дорадчих послуг.

Планується створити 12 активних кластерів на загальну суму 406 тис.євро:

1 мобільну лабораторію ветеринарної медицини та швидкої ветеринарної допомоги;

2 лінгафонні лабораторії з вивчення іноземних мов;

2 інтерактивні лабораторії для формування IT-навичок та ІКТ-компетенцій;

5 стаціонарних лабораторій: агрономії і хімії, розведення та селекції тварин, якості навколишнього середовища, комп’ютерного моделювання та інформаційних систем, ресторанну бізнес-лабораторію;

1 Центр якості, професійної адаптації та консалтингу;

1 Офіс студентського парламенту.

Слід зазначити, що одним із завдань проєкту є посилення академічної мобільності викладачів та студентів, обмін сучасним досвідом з фахівцями з кращих університетів Європи. Університет підпише низку угод з європейськими університетами про наукове та освітнє співробітництво. Відповідно до Болонського процесу планується провести роботу з гармонізації навчальних програм та створення сучасного освітнього середовища для студентів та інших учасників освітнього процесу, формування практико-орієнтованих підходів до використання створеної лабораторної бази, активізації науково-дослідної роботи. На ці активності за проєктом заплановано більше 110 тис.євро.

Проєктом заплановані і наукові активності з проведення конференцій та заходи з відновлення матеріальної бази, створення позитивного іміджу університету в Донецькому та Луганському регіоні, аудиту проєкту, організаційного забезпечення менеджменту проєкту.

Термін реалізації проєкту складає 27 місяців.

 

Проєкт «Agricultural Higher Education Advanced Development in Eastern Ukraine» (AHEADEU) реалізується Луганським національним аграрним університетом спільно з ЛОГО «Аграрна дорадча служба» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори