Шановні викладачі, здобувачі та співробітники!

Сердечно вітаю колектив Луганського національного аграрного університету – одного з найстаріших закладів вищої аграрної освіти в Україні, із 100-річчям утворення.

Історія Університету бере початок з 1921 року і тісно пов’язана з функціонуванням Луганського технікуму рільництва – першого аграрного закладу вищої освіти Донбасу. Значення, роль та місце Луганського національного аграрного університету в освітньому та аграрному комплексах як Донбасу, так і всієї України, було, є і буде надзвичайно великим, тому що аграрна сфера – це найважливіша сфера діяльності людини, яка вимагає від кожного, хто займається нею, не лише знань, а й інтуїції, терпіння, любові та розуміння землі, дбайливого до неї ставлення. На це спрямована діяльність викладачів, співробітників та здобувачів Університету.

Крок за кроком зусиллями науковців, викладачів Університет нарощував свій науково-освітній потенціал, підвищуючи свій рівень і статус. Тисячі висококваліфікованих, конкурентоспроможних фахівців, підготовлених Університетом успішно працюють в багатьох сферах національної економіки.

Упевнений, що і надалі Університет йтиме шляхом розвитку, впроваджуватиме сучасні технології, інформаційні системи, формуватиме громадян нової формації, що дозволить йому в майбутньому перетворитись в інноваційний мережевий заклад вищої освіти.

Бажаю колективу нових звершень, свіжих професійних ідей, щоденного натхнення, незламної волі і силу духу, непереборної мужності. Зичу всім міцного здоров’я, добра, миру та всіляких гараздів.

Святкування 100-річного ювілею не скасовується, а відбудеться на День працівників сільського господарства.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори