Шановні випускники Луганського національного аграрного університету !

Вітаємо Вас із вагомою подією вашого життя: випуском з Університету, отриманням дипломів як переконливого доказу вашої фахової компетенції! Останній рік вашого навчання виявився складним, проте такі умови дозволили отримати низку незапланованих технологічних компетенцій, а головне, вдосконалити навик самоосвіти, що є найнеобхіднішим у сучасному, швидко мінливому світі.

Іспити, заліки, захисти – позаду, а попереду – інші життєві випробування! Нехай ваші вміння, навички, знання допоможуть із легкістю подолати будь-які з них! Нехай вони будуть зрідка і вже точно передбачуваними, щоб мати час на підготовку! І нехай Ви з будь-якої життєвої ситуації завжди вийдете переможцем! Успіху Вам! Радощів несподіваних! Моментів приємно незабутніх! Хай кожна мить вашого життя буде сповнена усім тим, що складає ваше щастя! Мрійте, дійте, досягайте!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори