Шановні друзі

Пройшла перша сесія з циклу семінарів щодо «Впровадження у господарську діяльність моделей невиснажливого господарювання та екологічно дружніх технологій», який проводиться у межах реалізації міжвідомчої регіональної програми «Екологічна просвіта та інформування для сталого розвитку Донеччини на 2020-2025 роки» на замовлення департаменту екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації Державною освітньою установою «Інститут підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів». Такі семінари проводяться для представників органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, профільних організацій, фермерських та агрогосподарств, експертного та громадського середовища.
Цього року такий захід відбувся на базі Луганського національного аграрного університету (м. Слов’янськ, вул. Свободи, 23) з дотриманням усіх карантинних норм😷 та вимог, що регламентовані для виконання на території Донецької області, а також у форматі online. Так, 2️⃣0️⃣.1️⃣0️⃣.2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣ року провідні науковці👨‍🔬 Луганський національний аграрний університет висловили свої міркування та пропозиції щодо поліпшення екологічного стану🌿 у регіоні та поділились свої напрацюваннями на попереднім аналізом стану земель та повітря у Луганській та Донецькій областях.
Дякуємо Донецькій обласній державній адміністрації за те, що обрали саме нас для обговорення таких важливих питань розвитку регіону.
[Best_Wordpress_Gallery id=”18″ gal_title=”семинар 20.10″]
Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори