Шановні друзі!

Представники Університету взяли участь у заключній сесії щодо «Впровадження у господарську діяльність моделей невиснажливого господарювання та екологічно дружніх технологій», який проводився у межах реалізації міжвідомчої регіональної програми «Екологічна просвіта та інформування для сталого розвитку Донеччини на 2020-2025 роки» на замовлення департаменту екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації Державною освітньою установою «Інститут підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів». Такі семінари проводились для представників органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, профільних організацій, фермерських та агрогосподарств, експертного та громадського середовища.

Нагадуємо, що цього року перша сесія семінару відбулась на базі Луганського національного аграрного університету (м. Слов’янськ, вул. Свободи, 23) з дотриманням усіх карантинних норм та вимог, що регламентовані для виконання на території Донецької області, а також у форматі online. Друга сесія пройшла у м. Дружківка у ресторанно-готельному комплексі МАН, а також у форматі online.

Дякуємо, Департаменту екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації за те, що обрали саме нас для обговорення таких важливих питань розвитку регіону.

[Best_Wordpress_Gallery id=”24″ gal_title=”Семінар еко”]
Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори