Шановні друзі!

Надзвичайні ситуації як природного, так і техногенного характеру – явища, на жаль, поширені. Нещадна статистика свідчить, що переважна кількість подібних аварій, катастроф відбувається за свідомих чи несвідомих дій людини. Отже, головними причинами такого становища є низький рівень обізнаності населення з наявною небезпекою та незнання алгоритмів та правил дій під час таких ситуацій.

Тому на занятті з дисципліни «Перша медична (долікарська) допомога» відбудеться відкрита лекція з Начальником відділу пожежної безпеки Головного управління Державної службі України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області Андрієм Вершиловим, де здобувачів освіти ознайомлять із комплексом необхідних дій під час надзвичайних ситуацій та розкажуть, чого робити не варто.

Долучайтеся 10.11.2020 о 11.50 за посиланням! Інформація наразі вкрай актуальна та корисна! Обізнаний – значить захищений!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори