Шановні здобувачі та викладачі!

З 12 квітня 2021 року у Луганському НАУ освітній процес буде відбувати дистанційно. Відповідне рішення прийнято Вченою радою Університету та введено в дію наказом ректора з метою зниження ризику захворюваності коронавірусною інфекцією та сезонними штамами грипу. Рішення про повернення до очного режиму навчання буде прийматися, враховуючи поточну епідеміологічну ситуацію.

Звертаємо вашу увагу, що освітній процес буде відбуватися за розкладом, який розміщено в особистих кабінетах.

Усі заняття будуть проводитись онлайн на платформах MS Teams та Moodle. Електронні журнали будуть заповнюватись на підставі участі здобувачів у відповідних онлайн-заняттях.

У разі виникнення проблем із підключенням або використанням MS Teams та Moodle, будь ласка, звертайтесь на електронну пошту технічної підтримка IT-сервісів support@lgnau.edu.ua або на електронні пошти факультетів:

факультет агрономії та будівництва fac.agrobud@lgnau.edu.ua, тел. +38 (063) 410 60 20;

економічний факультет fac.eco@lgnau.edu.ua, тел:+38 (066) 515 40 99;

 

факультет ветеринарної медицини, біологічних і харчових технологій fac.vmbht@lgnau.edu.ua;

 

навчально-науковий інститут механізації сільського господарства nni.meh@lgnau.edu.ua, тел. +38 (050) 328-52-05, +38 (097) 386-09-08;

аспірантура asp.dep@lgnau.edu.ua, тел.: +38 (095) 205-94-39.

 

Бережіть себе!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори