Шановні науковці та фермери

Очікується, що населення світу у наступні 30 років збільшиться на 2 мільярди осіб, з 7.7 мільярда до 9.7 мільярда в 2050 році, згідно з доповіддю ООН. Відповідно, деякі підприємства бачать аграрний сектор одним із найперспективніших напрямків бізнесу. Провідні сільськогосподарські компанії активно шукають та впроваджують високоякісні інноваційні рішення, які можуть підвищити ефективність та продуктивність. Селекціонери, біологи, технологи та інші професіонали працюють над пошуком інновацій. В останні роки багато поглядів спрямовано на Агро-ІТ-рішення в аграрній сфері. Такі рішення кардинально змінилися за останні десятиліття і продовжують змінювати діяльність багатьох компаній з різних сфер бізнесу.

 

За сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України” (Проєкт USAID) 27-28 січня відбудеться вебінар з використання Агро-IT рішень у сільському господарстві та віртуальний тур від фермера, якій використовує такі рішення у своїй роботі. Під час дводенного заходу ви ознайомитися з інноваційними методами аналізу та контролю стану вирощування сільськогосподарських культур та виробництва продукції тваринництва, а також збору та обробітку економічної інформації діяльності сільськогосподарських підприємств. Спікери-професори американських університетів поділяться власним досвідом дослідження використання та економічної ефективності впровадження Агро-IT рішень у сільське господарство.

 

План заходу

Реєстрація за ПОСИЛАННЯМ

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори