Ярмарок вакансій ЛНАУ

Працевлаштуванні студента – це прямий обов'язок навчального закладу чи особистий клопіт кожного випускника? Можливо, відповідь на це питання не одностайна, проте Луганський національний аграрний університет не знімає із себе відповідальності за майбутню кар'єру своїх студентів. Навіть (або особливо!) в умовах переміщення адміністрацією було докладено масу зусиль, щоб створити ефективну платформу для діалогу роботодавців зі студентською молоддю з питань професійного розвитку молодих спеціалістів та їхнього працевлаштування. Це й виїзні заняття на виробництві, і філії кафедр на підприємствах, і налагодження взаємозв'язків із провідними аграрними компаніями, і щорічний Ярмарок вакансій ЛНАУ!

У квітні 2018 року в Луганському національному аграрному університеті за підтримки Харківського обласного центру зайнятості було проведено Ярмарок вакансій. Варто відмітити, що коло партнерів університету поступово розширюється. Цього року на заході були представлені понад 350 вакансій від 25 провідних підприємств України, зокрема Харківської та Донецької областей: ПАТ «Миронівський хлібопродукт», ТОВ «Техноком» ТМ «Мівіна», ПАТ КБ «Приват Банк», Філія ХОУ ПАТ «Державний ощадний банк України», Харвіст холдинг, ПрАт «АПК-Інвест», будівельний гіпермаркет «Будмен» тощо. Захід відвідали близько 500 студентів із різних факультетів та спеціальностей, адже тут могли знайти для себе цікаві пропозиції всі пошукачі. До того ж представники служби зайнятості надавали корисні консультації з питань щодо пошуку роботи: написання резюме, підбір вакансій, підготовка до співбесіди з роботодавцем тощо.

Зі словами вдячності за підтримку ЛНАУ у важливому аспекті працевлаштування молоді до ХОЦЗ та представників підприємств звернувся в. о. ректора університету Микола Володимирович Брагінець (д-р техн. наук, проф.). З вірою в значний професійний потенціал кожного випускника свого закладу ректор наголосив, що й надалі ВНЗ сумлінно працюватиме на збільшення економічної потужності аграрного сектору, розвиток науки та виховання патріотично налаштованих молодих спеціалістів, здатних вивести сільське господарство України на найвищий щабель його розвитку.

P.S: #ЛНАУвдячний Харківському обласному центру зайнятості, МБФ «Карітас Україна», а також чудовому організатору, завідувачу виробничої практики Тетяні Юріївні Пиріжок.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори