Ярмарок вакансій

3 березня за підтримки Харківського обласного центру зайнятості, БФ «Карітас Харків», ГО «Волонтерська ініціатива «Станція Харків» відбувся масштабний Ярмарок вакансій у ОСК «Металіст». Понад 40 роботодавців презентували актуальні вакансії для шукачів роботи, серед яких були представники ПАТ «Трест Житлобуд-1», КП «Жилкомсервіс», Завод імені В.О. Малишева та інші. Керівництво Луганського національного аграрного університету не могло оминути увагою цей масштабний захід, бо, по-перше, це сприяння працевлаштуванню майбутніх випускників, по-друге, досвід проведення подібних зустрічей із роботодавцями, по-третє, це розширення співробітництва з підприємствами.

На заході були присутніми студенти економічного, будівельного факультетів та факультету механізації сільського господарства, адже роботодавці були націлені цього разу переважно на пошук бухгалтерів, економістів, інженерів тощо. На Ярмарку вакансій здобувачі освіти мали змогу не лише себе показати, а й ознайомитися з переліком вакантних посад, скласти резюме, знайти місце проходження практики, пройти тестування на профорієнтацію тощо.

Отже, завдяки пройденому тестуванню студенти повернулися з ярмарку із впевненістю в правильному виборі свого фаху, а це, у свою чергу, спонукатиме їх ставитися до занять ще відповідальніше. Для ЛНАУ цей захід додав ще одного партнера – завод ім. В. О. Малишева, а також у керівництва університету з’явився задум щодо проведення університетського ярмарку вакансій.

Тож, щира вдячність організаторам заходу за можливості для працевлаштування студентів та появи корисних знайомств, за натхнення щодо реалізації нових університетських проектів та ідей.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори