ЄВРОПЕЙСЬКІ СТУДІЇ в ЛугНАУ

Луганський національний аграрний університет долучився до проєкту напряму ім. Жана Монне програми Еразмус+ «Відбудова потенціалу Європейських студій на українських територіях, що постраждали від конфлікту: осмислюючи виклики та генеруючи рішення» (“Rebuilding the Potential of EU Studies in the Conflict-affected Areas of Ukraine: Addressing Challenges and Creating Solutions”). Проєкт виконується Українською Асоціацією викладачів і дослідників європейської інтеграції.
 
5–10 липня 2021 р. викладачі кафедри загальноосвітньої підготовки – в.о. завідувача Денис Руднік та професор Ольга Борисова взяли участь у міжнародному воркшопі в рамках проєкту. У рамках заходу основну увагу було зосереджено на спільній роботі над ідеями, структурою і змістовним наповненням освітніх мікропроєктів, присвячених Європейським студіям. У роботі воркшопу взяли участь міжнародні та українські експерти та практики заснування програм Європейських студій у ЗВО України.
З нового навчального року в ЛНАУ починається робота з впровадження новітнього напряму освітньої та наукової діяльності, присвячений проблемам європейської інтеграції України. Запрошуємо усіх бажаючих до співпраці.
Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори