Є! Перша футбольна звитяга ЛНАУ після переміщення в Харків!

Збірна команда університету стала володарем Кубку надії середніх ліг «B» 14-го розіграшу турніру (осінь-2017), що тривав протягом трьох місяців на полях Центрального парку культури і відпочинку ім. М. Горького.

Шлях до трофею був складним і по-справжньому бойовим. Команда значно змінилася порівняно із весною. Втратила лідерів, які закінчили університет, поповнилася дебютантами, дехто зі «збірників» поїхав на закордонну практику. Футбол – командна гра, і кожна зміна у складі вимагає часу, щоб навчитися грати разом. Отже, перших позитивних результатів довелося чекати майже місяць. Проте навіть під час програшних матчів хлопці були завзяті, непоступливі, демонстрували боротьбу не тільки на кожному клаптику спортивного майданчику, а й навіть на лавці запасних і трибунах для вболівальників.

У першому матчі аж троє гравців команди потрапили до лазарету, отримавши пошкодження. На жаль, перспективний першокурсник Юрій Лихненко через травму так і не зміг в подальшому взяти участь у турнірі.

Однією із найнапруженіших подій чемпіонату був матч з поточним на той час лідером Ліги «ZZ Company» під акомпанемент холодної зливи. Драматизму додав рецидив дуже серйозної травми досвідченого воротаря Віктора Юрова ще на початку першого тайму. У рамку став захисник Сергій Перепелиця, який став гідним замісником. За підсумком зустрічі наша збірна перемогла 8:6, а гол Костянтина Ромашенка став кращим у турі серед всіх ліг. До речі, за це особисте досягнення Костя був нагороджений безлімітним абонементом у фітнес-центр від спонсору турніру. Команда ж повірила у свої сили, зрозумівши, що Ліга дає рівні можливості кожному, тут немає відвертих лідерів або аутсайдерів.

На жаль, після злету бувають і падіння – матч із переможцем Ліги «MfcSomniumGame» був програний за всіма статтями (автогол, вилучення, 0:7 за перебігом матчу, 2:9 – підсумковий рахунок). Проте, не все так погано, як може здатися. По-перше, у цьому матчі першокурсник Єгор Кордон забив свій перший гол за збірну університету. По-друге, такі поразки, як холодний душ, пробуджують і тонізують.

У подальших матчах команда ЛНАУ набрала рішучості та завершила чемпіонат і кубок 5-ма (!!!) перемогами поспіль. На шляху до трофею ще був пам'ятний матч із командою на 2 ліги вище «BlackHole», у якому хлопці здійснили шалений камбек: програли 3:7 перший тайм, а підсумковий рахунок – 9:9 і перемога в серії післяматчових пенальті.

У фіналі Кубку надії середніх ліг «B» 14-го розіграшу турніру (осінь-2017) футболісти ЛНАУ взагалі повністю переграли з рахунком 7:3 суперника «MfcGradient», який грав на 4 ліги вище.

За підсумками змагань можна відмітити, що участь у таких турнірах згуртовує колектив і загартовує характер, підвищує як спортивну майстерність, так і емоційно-вольову складову, формує сплав досвіду та молодості.

Ось весь переможний склад:

  • воротарі: Юров Віктор (буд. 1к. маг. заоч.) – незважаючи на травму, передавав свій досвід голкіперам і підтримував хлопців у кожному матчі; Мазаєв Олексій (буд. 1к. маг.) – підтвердив і покращив свій клас, навіть уразив ворота суперника; Гончар Денис (ліс. 1к.) – яскраво дебютував за збірну, вигравши серію післяматчових пенальті;
  • захисники: Фірсов Павло (викладач) – капітан, керівник та натхненник команди; Діденко Денис (буд. 4к.) – віце-капітан, завжди пильний і непоступливий; Перепелиця Сергій (буд. 2к.) – класний захисник і не менш класний воротар; Подсвіров Сергій (мех. 4к.) – на спортивному майданчику боєць до мозку кісток, не береже ані себе, ані суперників;
  • нападники-універсали: Чепілуха Владислав (буд. 1к. маг.) – незмінний спортивний організатор; Ліхненко Юрій (агро. 1к.) – має величезний потенціал, проте травма не дала зіграти більше ніж півтайму; Гвоздь Ілля (агро. 1к.) – вдало дебютував, увірвавшись в основний склад команди; Степанюк Сава (мех. 1к.) – тренує майстерність та емоційно-вольові якості характеру; Виборний Олексій (буд. 1к.) і Кордон Єгор (мех. 1к.) – ще в пошуках своєї гри та поступово переймають досвід старших товаришів; Шайхулісманов Роман (буд. 3к.) – володар гарматного удару з лівої… ноги), Бугар Артур (буд. 3к.) – робить перші «проби пера» у ролі плеймейкера в центрі поля, емоційний і непоступливий; Федоров Ернест (еко. 2к. маг.) (претендент на кращій гол Ліги), Копач Ігор (буд. 1к. маг.), Ромашенко Костянтин (буд. 1к. маг.) – потужне ударне тріо збірної університету, забили близько 30 (!!!) м'ячів на трьох;
  • Талапов Тємір (викладач) – офіційний представник команди, спортивний керівник університету.
Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори