Імплементація англійської мови у викладання спеціальних дисциплін ЛНАУ

«Lipid metabolism is the synthesis and degradation of lipids in cells» – можна буде почути на занятті. Ні, не на іноземній мові, а під час вивчення спеціальних дисциплін на факультеті ветеринарної медицини. Ні, не в Кембриджському університеті, а в ЛНАУ. Ні, не мрії або далеке майбутнє, а майже сьогодення, бо викладачі активно вчать англійську.

26 вересня 2017 р. у рамках проекту “Англійська мова для університетів”, що реалізується за підтримки Британської Ради в Україні, проведено семінар “Імплементація англійської мови у викладання спеціальних дисциплін ЛНАУ” (“Implementation of English in LNAU special subjects”). У заході взяли участь представники всіх факультетів університету.

Із презентаціями виступили викладачі, які пройшли тренінгову підготовку від British Council:

  • Тупченко Валерія – зав. кафедри загальноосвітніх дисциплін, к.пед.н.;
  • Фесенко Тетяна – доцент кафедри будівництва та архітектури, к.т.н., доц.;
  • Землянський Андрій – старший викладач кафедри ветеринарної хірургії, терапії та акушерства, к.в.н.

Тупченко Валерія презентувала план дій щодо впровадження англійської мови у викладання спеціальних дисциплін ЛНАУ та акцентувала увагу на підвищення лінгвістичної компетенції викладачів.

Землянський Андрій і Фесенко Тетяна поділилися досвідом навчання в Літній школі для викладачів (Teacher Development Summer School on 08-12 July 2017), під час якої вони розробили та презентували авторські міні-лекції:

  • Zemlyanskiy Lipid metabolizm
  • Fesenko Т. Stakeholder-oriented knowledge of urban project management

Дуже хочеться, щоб ця прогресивна ініціатива скоріше implement, тобто втілилася у життя. Наступним же кроком буде вести лекції японською. Чому б ні? Why not? どうしてですか?

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори