Іноземні гості

Створення міжнародного іміджу ЛНАУ – одна з першочергових задач міжнародної служби університету. Кожен студент-іноземець, що здобуває освіту у нас, кожен студент-українець, що проходить стажування закордоном, кожна зустріч, чи то з представниками посольств, чи то з координаторами міжнародних практик – це значний крок до безмежного світу або, краще сказати, до світу необмежених можливостей!

3 квітня 2018 року Луганський національний аграрний університет із робочим візитом відвідали Гараєв Гуйч Арчайович, консул Посольства Туркменістану в Україні, Беглієв Мейліс Мухаммедович, аташе посольства.

Це було особисте знайомство з адміністрацією, зокрема з в. о. ректора Миколою Володимировичем Брагінцем (проф., д.т.н), та зі співробітниками міжнародної служби університету. До того ж представників посольства цікавили умови навчання та проживання нинішніх студентів ЛНАУ, громадян Туркменістану. Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері з надією на подальшу плідну співпрацю, яка відкриває нові горизонти, цікаві можливості та є взаємовигідною.

Адже майже половина (48 %) працездатного населення Туркменістану зайнято в аграрному секторі, а значить, попит на висококваліфікованих фахівців цієї галузі економіки значний. ЛНАУ готує спеціалістів повного циклу сільськогосподарського виробництва від зрощування та виготовлення продукції (агрономи, інженери-механіки, інженери-технологи, лікарі ветеринарної медицини тощо) до збуту (економічні спеціальності). Викладачі університету з гордістю приймають той факт, що їх випускники збагатять сучасними знаннями, інноваційними ідеями та завзяттям молодості не лише аграрний сектор України, а й далеко за її межами прославлятимуть рідний університет!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори