Інтенсив «Планування. Постановка цілей»

З метою побудови позитивної життєвої перспективи напередодні нового календарного року в ЛНАУ пройшов інтенсив у школі лідерства на тему: «Планування. Постановка цілей», який підбив підсумки осінньої онлайн рубрики Центра соціальних та гуманітарних проектів ЛНАУ.

Модератор школи лідерства та організатор цього заходу Світлана Цвяткова підготувала практичні дієві вправи, щоб навчити студентів планувати, з урахуванням різних видів та етапів, а головне, розкрити технології здійснення власних мрій, через постановки покрокових цілей. Це було ґрунтовне, практичне, корисне та неймовірно цікаве заняття!

До того ж цей інтенсив надихнув студентів із студентського самоврядування розробити стратегічні цілі щодо розвитку студентської спільноти й Університету в цілому, створивши студентську управлінську структуру з розробки та  виконання нової стратегії.

Що ж щиро сподіваємося, що з такими знаннями та навичками наші студенти стануть справжніми господарями свого часу та року, що настає, звершать усе задумане, як в особистому, так і в університетському житті!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори