Інтерактивна інтелектуальна гра «Дебати»

6 червня 2020 року в ЛНАУ відбулася інтерактивна інтелектуальна гра «Дебати». Це, безперечно, важлива подія в житті університету, бо, по-перше, заснування дебатного клубу – повністю студентська ініціатива, по-друге, вражає, що студенти обирають такий мегакорисний формат дозвілля, по-третє, вони змогли розпочати діяльність цього клубу та провести гру, не маючи попереднього досвіду, в умовах карантину, онлайн. Результат – на відмінно!

Отже, знайомтеся – першопроходці (члени команд дебютної гри):

  1. Прем'єр-міністр (1 команда)– Олександр Будник.
  2. Заступник Прем'єр-міністра (1 команда) – Руслан Сизий.
  3. Лідер Опозиції (2 команда) – Дар’я Делль.
  4. Заступник лідера Опозиції (2 команда) – Валерія Усенко.
  5. Член Уряду (3 команда) – Денис Бойчук.
  6. Секретар Уряду (3 команда) – Дарина Лобок.
  7. Член Опозиції (4 команда) – Данило Яценко.
  8. Секретар Опозиції (4 команда) – Даніелла Кулагіна.

Окремо варто представити пана суддю – Данила Семенського, адже саме він виступив ініціатором заснування дебатного клубу в університеті, а також вразив глядачів суддівським талантом: команди були оцінені дійсно толерантно, аргументовано, професіонально! Хочеться подякувати учасникам за захопливу гру! Ви вмієте переконувати: глядачі змінювали свою думку з приводу теми обговорення під час виступу кожного нового учасника.

Чому варто долучитися до гри «Дебати»? Вона вчить вмінню вести конструктивний діалог (доводити свою позицію та чути опонента), розуміти та толерантно ставитися до думок та переконань інших, критично мислити, шукати та обробляти необхідну інформацію, командній роботі, одним словом, найнеобхіднішим навичкам сьогодення! Та й взагалі, чи не цікаво взяти участь в одній із найпопулярніших ігор у всьому світі!

Дебют був вдалим, «Дебатам» в університеті – бути! Гра проходитиме щомісяця, теми для обговорення може запропонувати кожен! Долучайтеся! Навчіться, граючи, переконувати своїх опонентів й отримаєте ключі до успіху! Ми чекаємо на вас!

Охочим узяти участь у наступній грі за детальною інформацією звертатись до Данила Семенського (тел. 050-270-05-01).

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори