Інформаційна зустріч з представниками проєкту щодо створення центру розвитку волонтерства «Волонтер+»

24 березня 2021 року здобувачі вищої освіти ЛугНАУ, у тому числі зацікавлені у волонтерстві та які прагнуть поширювати принципи та дух волонтерства, відвідали інформаційну зустріч із приводу старту проєкту «Створення громадського інформаційного центру розвитку волонтерства «Волонтер+».

Під час зустрічі були обговорені питання щодо самої діяльності волонтера: її шляхи, цілі, причини, через які люди її обирають. Крім того зазначили важливість створення подібного громадського центру саме в місті Слов’янськ. Здобувачі ЛугНАУ виявили щире зацікавлення в цій діяльності та заручилися освітньою, інформаційною та ресурсною підтримкою центру «Волонтер +».

Прагнемо, щоб ця зустріч, знайомство та підтримка стала початком для відновлення волонтерського руху в Університеті. Адже, роблячи щось для інших, ми створюємо безпечне та комфортне життя й собі.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори