Підсумки мотиваційної онлайн лекції: «Особливості побудови кар’єри менеджера та визначення актуального переліку hardskills та softskills».

02.11.2020 р. для усіх охочих здобувачів вищої освіти ЛНАУ, зокрема економічного факультету, Ігор Сироватко, випускник нашого університету, а нині директор департаменту клієнтського сервісу OLX Україна і Центральна Азія, провів мотиваційну навчальну онлайн лекцію: «Особливості побудови кар’єри менеджера та визначення актуального переліку hardskills та softskills».

Спікер поділився з присутніми власною історією становлення особистої кар’єри. Надав практичні рекомендації, апробовані на своєму досвіді, стосовно можливості отримання професійнихта особистісних навичок: прості, проте дієві поради, як стати професіоналом та успішною людиною!

Також, на прикладі компанії OLX, ознайомив здобувачів із переліком програмного забезпечення різних напрямів діяльності сучасних організацій бізнесу та клієнтського сервісу. Визначив важливість міжособистісних стосунків та комунікації на виробництві. Розповів присутнім про вимоги, перспективи та можливостіщодо подальшого працевлаштування в OLX.

Під час цієї зустрічі були обговоренні перспективи удосконалення Освітніх програм для здобувачів вищої освіти економічного факультету на 2021 рік, з урахуванням реалій сучасного бізнесу. З приводу цього запрошений спікер, Ігор Сироватко, надав цікаві рекомендації, одною з яких є розширення спектру вивчення дизайну клієнтського сервісу, який на думку спікера, є дуже перспективним напрямом у суспільстві.

Вдячні Ігорю Сироватко за висловлену думку як від роботодавця, представника міжнародної компанії, яка сьогодні займає передові позиції у світі, а також небайдужого випускника нашого університету, який не зважаючи на свою зайнятість, знайшов можливість зустрітися зі здобувачами ЛНАУ та охоче відповідав на усі питання присутніх.

[Best_Wordpress_Gallery id=”33″ gal_title=”olx 07.11″]

 

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори